Je hebt de mogelijkheid om de sortering lokaal aan te passen naar eigen behoefte.  Tevens heb je de mogelijkheid om het zoekveld te gebruiken, deze werkt als een filter zodat je eigen inschrijvingen makkelijk kan terugvinden.
De zoekfunctie of sorteerfunctie kan je altijd resetten door op “F5” te drukken of de reset knop van je browser te gebruiken.

Indoor deelnemers 2019

Datum - LokatieCategorieGeleiderNaam Hond
27 jan 2019 – KG Oost OverijselWedstrijdklasseAnita De DeugdEvy
27 jan 2019 – KG Oost OverijselWedstrijdklasseHenk GrevelinkBenthe
27 jan 2019 – KG Oost OverijselWedstrijdklasseJoop reulenKaylie
27 jan 2019 – KG Oost OverijselStartersMarieke TankeDiego
27 jan 2019 – KG Oost OverijselStartersMarlon BosmaNola
27 jan 2019 – KG Oost OverijselStartersPriscilla PrinceNoa
27 jan 2019 – KG Oost OverijselHappy DogsAart NiemijerAmber
27 jan 2019 – KG Oost OverijselHappy DogsHerman Van RielArthos
27 jan 2019 – KG Oost OverijselHappy DogsFrank AdelaarAngel
27 jan 2019 – KG Oost OverijselHappy DogsPatricia GrevelinkTes
24 feb 2019 – KG DordrechtWedstrijdklasseAnita De DeugdEvy
24 feb 2019 – KG DordrechtWedstrijdklasseHenk GrevelinkBenthe
24 feb 2019 – KG DordrechtWedstrijdklasseJoop ReulenKaylie
24 feb 2019 – KG DordrechtWedstrijdklasseSandro EggelteSora
24 feb 2019 – KG DordrechtWedstrijdklasseValerie BrijsOdin
24 feb 2019 – KG DordrechtWedstrijdklasseWilfred HesslerJanta
24 feb 2019 – KG DordrechtStartersMarieke TankeDiego
24 feb 2019 – KG DordrechtStartersMarlon BosmaNola
24 feb 2019 – KG DordrechtStartersDick BorLieve
24 feb 2019 – KG DordrechtStartersPriscilla PrinceNoa
24 feb 2019 – KG DordrechtHappy DogsAart NiemijerAmber
24 feb 2019 – KG DordrechtHappy DogsHerman Van RielArthos
24 feb 2019 – KG DordrechtHappy DogsFrank AdelaarAngel
24 feb 2019 – KG DordrechtHappy DogsPatricia GrevelinkTes
17 mrt 2019 – KG Oost OverijselWedstrijdklasseAnita De DeugdEvy
17 mrt 2019 – KG Oost OverijselWedstrijdklasseHenk GrevelinkBenthe
17 mrt 2019 – KG Oost OverijselWedstrijdklasseJoop reulenKaylie
17 mrt 2019 – KG Oost OverijselWedstrijdklasseWilfred HesslerJanta
17 mrt 2019 – KG Oost OverijselStartersMarieke TankeDiego
17 mrt 2019 – KG Oost OverijselStartersMarlon BosmaNola
17 mrt 2019 – KG Oost OverijselStartersDick BorLieve
17 mrt 2019 – KG Oost OverijselStartersPriscilla PrinceNoa
17 mrt 2019 – KG Oost OverijselHappy DogsAart NiemijerAmber
17 mrt 2019 – KG Oost OverijselHappy DogsHerman Van RielArthos
17 mrt 2019 – KG Oost OverijselHappy DogsFrank AdelaarAngel
17 mrt 2019 – KG Oost OverijselHappy DogsPatricia GrevelinkTes