Je hebt de mogelijkheid om de sortering lokaal aan te passen naar eigen behoefte.  Tevens heb je de mogelijkheid om het zoekveld te gebruiken, deze werkt als een filter zodat je eigen inschrijvingen makkelijk kan terugvinden.
De zoekfunctie of sorteerfunctie kan je altijd resetten door op “F5” te drukken of de reset knop van je browser te gebruiken.

Competitie deelnemers 2019

Datum- lokatieCategorieGeleiderHond
14 april 2019 – De Roedel BelgieStarters klasDick BorLieve
14 april 2019 – De Roedel BelgieStarters klasAudrey PatryLouna
14 april 2019 – De Roedel BelgieStarters klasFabienne DelanoyerOmer
14 april 2019 – De Roedel BelgieStarters klasThomas FonteynOscar
14 april 2019 – De Roedel BelgieStarters klasAlex EngelGaby
14 april 2019 – De Roedel BelgieWedstrijdklasAnita De DeugdEvi
14 april 2019 – De Roedel BelgieWedstrijdklasChristophe BlossierJungo
14 april 2019 – De Roedel BelgieWedstrijdklasAudrey DerkxApollo
14 april 2019 – De Roedel BelgieWedstrijdklasWilfred HesslerJänta
14 april 2019 – De Roedel BelgieWedstrijdklasValerie BrijsOdin
14 april 2019 – De Roedel BelgieWedstrijdklasJoop ReulenKaylie
14 april 2019 – De Roedel BelgieWedstrijdklasHenk SimonDuke
14 april 2019 – De Roedel BelgieWedstrijdklasHenk GrevelinkBenthe
14 april 2019 – De Roedel BelgieHappy DogsChristophe BlossierGepsy
14 april 2019 – De Roedel BelgieHappy DogsPatricia GrevelinkTess
14 april 2019 – De Roedel BelgieHappy DogsJohn JekelUtah
14 april 2019 – De Roedel BelgieHappy DogsNadia GuidatFloride
14 april 2019 – De Roedel BelgieHappy DogsAnita De DeugdBella
14 april 2019 – De Roedel BelgieHappy DogsAart NiemeijerAmber
14 april 2019 – De Roedel BelgieHappy DogsNadia GuidatFaya
5 mei 2019 - KG FlevolandStarters klasDick BorLieve
5 mei 2019 - KG FlevolandStarters klasChanna PostBoy
5 mei 2019 - KG FlevolandStarters klasCees BakkerRocco
5 mei 2019 - KG FlevolandStarters klasAlex EngelGaby
5 mei 2019 - KG FlevolandWedstrijd klasAnita De DeugdEvi
5 mei 2019 - KG FlevolandWedstrijd klasWilfred HesslerJänta
5 mei 2019 - KG FlevolandWedstrijd klasValerie BrijsOdin
5 mei 2019 - KG FlevolandWedstrijd klasJoop ReulenKaylie
5 mei 2019 - KG FlevolandWedstrijd klasHenk SimonDuke
5 mei 2019 - KG FlevolandWedstrijd klasHenk GrevelinkBenthe
5 mei 2019 - KG FlevolandWedstrijd klasWillian BrinkmanDucko
5 mei 2019 - KG FlevolandWedstrijd klasAudrey DerkxApollo
5 mei 2019 - KG FlevolandHappy DogsPatricia GrevelinkTess
5 mei 2019 - KG FlevolandHappy DogsJohn JekelUtah
5 mei 2019 - KG FlevolandHappy DogsAart NiemeijerAmber
5 mei 2019 - KG FlevolandHappy DogsAnita De DeugdBella
26 mei 2016 - KG Oost OverijselStarters klasDick BorLieve
26 mei 2016 - KG Oost OverijselStarters klasAlex EngelGaby
26 mei 2016 - KG Oost OverijselStarters klasUrsela HoltermanGuus
26 mei 2016 - KG Oost OverijselWedstrijdklasAnita De DeugdEvi
26 mei 2016 - KG Oost OverijselWedstrijdklasWilfred HesslerJänta
26 mei 2016 - KG Oost OverijselWedstrijdklasValerie BrijsOdin
26 mei 2016 - KG Oost OverijselWedstrijdklasJoop ReulenKaylie
26 mei 2016 - KG Oost OverijselWedstrijdklasHenk GrevelinkBenthe
26 mei 2016 - KG Oost OverijselWedstrijdklasWillian BrinkmanDucko
26 mei 2016 - KG Oost OverijselWedstrijdklasAudrey DerckxApollo
26 mei 2016 - KG Oost OverijselWedstrijdklasHenk SimonDuke
26 mei 2016 - KG Oost OverijselHappy DogsPatricia GrevelinkTess
26 mei 2016 - KG Oost OverijselHappy DogsJohn JekelUtah
26 mei 2016 - KG Oost OverijselHappy DogsAart NiemeijerAmber
26 mei 2016 - KG Oost OverijselHappy DogsAnita De DeugdBella
26 mei 2016 - KG Oost OverijselHappy DogsNatacha Van RielArthos
23 juni 2019 - KG DordrechtStarters klasAlex EngelGaby
23 juni 2019 - KG DordrechtStarters klasPriscilla PrinceNoa
23 juni 2019 - KG DordrechtStarters klasDicky van der SchriekKyra
23 juni 2019 - KG DordrechtWedstrijdklasAnita De DeugdEvi
23 juni 2019 - KG DordrechtWedstrijdklasWilfred HesslerJänta
23 juni 2019 - KG DordrechtWedstrijdklasValerie BrijsOdin
23 juni 2019 - KG DordrechtWedstrijdklasJoop ReulenKaylie
23 juni 2019 - KG DordrechtWedstrijdklasHenk GrevelinkBenthe
23 juni 2019 - KG DordrechtWedstrijdklasWillian BrinkmanDucko
23 juni 2019 - KG DordrechtWedstrijdklasDick BorLieve
23 juni 2019 - KG DordrechtHappy DogsHenk GrevelinkTess
23 juni 2019 - KG DordrechtHappy DogsJohn JekelUtah
23 juni 2019 - KG DordrechtHappy DogsAart NiemeijerAmber
23 juni 2019 - KG DordrechtHappy DogsAnita De DeugdBella
23 juni 2019 - KG DordrechtHappy DogsSandro EggelteSora
8 sept 2019 - KG FlevolandStarters klasMarieke TankeDiego
8 sept 2019 - KG FlevolandStarters klasAudrey DerkxDjazzy
8 sept 2019 - KG FlevolandStarters klasJoop ReulenFay
8 sept 2019 - KG FlevolandStarters klasAlex EngelGaby
8 sept 2019 - KG FlevolandWedstrijdklasAnita De DeugdEvi
8 sept 2019 - KG FlevolandWedstrijdklasWilfred HesslerJänta
8 sept 2019 - KG FlevolandWedstrijdklasValerie BrijsOdin
8 sept 2019 - KG FlevolandWedstrijdklasJoop ReulenKaylie
8 sept 2019 - KG FlevolandWedstrijdklasHenk GrevelinkBenthe
8 sept 2019 - KG FlevolandWedstrijdklasWillian BrinkmanDucko
8 sept 2019 - KG FlevolandWedstrijdklasDick BorLieve
8 sept 2019 - KG FlevolandWedstrijdklasAudrey DerkxApollo
8 sept 2019 - KG FlevolandWedstrijdklasHenk SimonDuke
8 sept 2019 - KG FlevolandHappy DogsJohn JekelUtah
8 sept 2019 - KG FlevolandHappy DogsAart NiemeijerAmber
8 sept 2019 - KG FlevolandHappy DogsAnita De DeugdBella
8 sept 2019 - KG FlevolandHappy DogsVivien KuyltjesGinger
29 sept 2019 - KG Oost OverijselStarters klasMarieke TankeDiego
29 sept 2019 - KG Oost OverijselStarters klasAlex EngelGaby
29 sept 2019 - KG Oost OverijselStarters klasAudrey DerkxDjazzy
29 sept 2019 - KG Oost OverijselStarters klasGeert KenensRumi
29 sept 2019 - KG Oost OverijselStarters klasRomy DommerholtJoop
29 sept 2019 - KG Oost OverijselStarters klasJoop ReulenFay
29 sept 2019 - KG Oost OverijselWedstrijdklasAnita De DeugdEvi
29 sept 2019 - KG Oost OverijselWedstrijdklasWilfred HesslerJänta
29 sept 2019 - KG Oost OverijselWedstrijdklasValerie BrijsOdin
29 sept 2019 - KG Oost OverijselWedstrijdklasJoop ReulenKaylie
29 sept 2019 - KG Oost OverijselWedstrijdklasHenk GrevelinkBenthe
29 sept 2019 - KG Oost OverijselWedstrijdklasPatricia GrevelinkDucko
29 sept 2019 - KG Oost OverijselWedstrijdklasDick BorLieve
29 sept 2019 - KG Oost OverijselWedstrijdklasAudrey DerkxApollo
29 sept 2019 - KG Oost OverijselHappy DogsPatricia GrevelinkTess
29 sept 2019 - KG Oost OverijselHappy DogsJohn JekelUtah
29 sept 2019 - KG Oost OverijselHappy DogsAart NiemeijerAmber
29 sept 2019 - KG Oost OverijselHappy DogsAnita De DeugdBella
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Starters klasMarieke Tanke Diego
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Starters klasJoop ReulenFay
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Starters klasAlex Engel Gaby
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Starters klasRomy DommerholtJoop
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Starters klasGeert KenensRumi
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Starters klasAudrey DerkxDjazzy
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Starters klasPrisilla PrinceNoa
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
WedstrijdklasAnita De DeugdEvi
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
WedstrijdklasValerie BrijsOdin
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
WedstrijdklasJoop ReulenKaylie
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
WedstrijdklasHenk GrevelinkBenthe
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
WedstrijdklasWillian BrinkmanDucko
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
WedstrijdklasDick BorLieve
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
WedstrijdklasAudrey DerkxApollo
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
WedstrijdklasDirk BoonenRain
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Happy DogsPatricia GrevelinkTess
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Happy DogsJohn JekelUtah
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Happy DogsSandro EggelteSora
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Happy DogsAart NiemeijerAmber
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Happy DogsNatasha Van RielArthos
13 okt 2019 - KG Dordrecht
Open Kampioenschap
Happy DogsAnita De DeugdBella