Je hebt de mogelijkheid om de sortering lokaal aan te passen naar eigen behoefte.  Tevens heb je de mogelijkheid om het zoekveld te gebruiken, deze werkt als een filter zodat je eigen inschrijvingen makkelijk kan terugvinden.
De zoekfunctie of sorteerfunctie kan je altijd resetten door op “F5” te drukken of de reset knop van je browser te gebruiken.

Competitie deelnemers 2020

Datum- lokatieCategorieGeleiderHond
29 maart 2020 – KG DordrechtDebutantFrank AdelaarMexx
29 maart 2020 – KG DordrechtStarters klasAudrey DerkxDjazzy
29 maart 2020 – KG DordrechtStarters klasGeert KenensRumi
29 maart 2020 – KG DordrechtWedstrijdklasAudrey DerkxApollo
29 maart 2020 – KG DordrechtWedstrijdklasAnita De DeugdEvi
29 maart 2020 – KG DordrechtWedstrijdklasWilfred HesslerJänta
29 maart 2020 – KG DordrechtWedstrijdklasPriscilla PrinceNoa
29 maart 2020 – KG DordrechtHappy DogsAnita de deugdBella
29 maart 2020 – KG DordrechtHappy DogsJohn JekelUtah
26 april 2020 – De Roedel Belgiestarters klasFrank AdelaarMexx
26 april 2020 – De Roedel Belgiestarters klasAudrey DerkxDjazzy
26 april 2020 – De Roedel BelgieStarters klasVeronique TranKlooney
26 april 2020 – De Roedel BelgieStarters klasMichel SantosAymee
26 april 2020 – De Roedel BelgieStarters klasGeert KenensRumi
26 april 2020 – De Roedel BelgiewedstrijdklasChristophe BlossierJungo
26 april 2020 – De Roedel BelgieWedstrijdklasAudrey DerkxApollo
26 april 2020 – De Roedel BelgieWedstrijdklasAnita de deugdEvi
26 april 2020 – De Roedel BelgieWedstrijdklasPhilippe TherssenMaya
26 april 2020 – De Roedel BelgieWedstrijdklasDirk BoonenRain
26 april 2020 – De Roedel BelgieWedstrijd klasWilfred HesslerJänta
26 april 2020 – De Roedel BelgieHappy DogsAnita de deugdBella
26 april 2020 – De Roedel BelgieHappy DogsJohn JekelUtah
24 mei 2020 - KG FlevolandStarters klasFrank AdelaarMexx
24 mei 2020 - KG FlevolandStarters klasGeert KenensRumi
24 mei 2020 - KG FlevolandStarters klasAudrey DerkxDjazzy
24 mei 2020 - KG FlevolandWedstrijdklasAnita de deugdEvi
24 mei 2020 - KG FlevolandWedstrijdklasWilfred HesslerJänta
24 mei 2020 - KG FlevolandWedstrijdklasAudrey DerkxApollo
24 mei 2020 - KG FlevolandHappy DogsAnita de deugdBella
24 mei 2020 - KG FlevolandHappy DogsJohn JekelUtah
7 juni 2020 - KG Oost OverijselStarters klasFrank AdelaarMexx
7 juni 2020 - KG Oost OverijselStarters klasGeert KenensRumi
7 juni 2020 - KG Oost OverijselStarters klasAudrey DerkxDjazzy
7 juni 2020 - KG Oost Overijselwedstrijd klasAnita de deugdEvi
7 juni 2020 - KG Oost OverijselWedstrijdklasWilfred HesslerJänta
7 juni 2020 - KG Oost OverijselWedstrijdklasAudrey DerkxApollo
7 juni 2020 - KG Oost OverijselHappy DogsAnita de deugdBella
7 juni 2020 - KG Oost OverijselHappy DogsJohn JekelUtah
6 sept 2020 - KG FlevolandStarters klasFrank AdelaarMexx
6 sept 2020 - KG FlevolandStarters klasGeert KenensRumi
6 sept 2020 - KG FlevolandWedstrijdklasAnita de deugdEvi
6 sept 2020 - KG FlevolandWedstrijdklasWilfred HesslerJänta
6 sept 2020 - KG FlevolandHappy DogsAnita de deugdBella
6 sept 2020 - KG FlevolandHappy DogsJohn JekelUtah
27 sept 2020 - KG DordrechtStarters klasFrank AdelaarMexx
27 sept 2020 - KG DordrechtStarters klasGeert KenensRumi
27 sept 2020 - KG DordrechtWedstrijdklasAnita de deugdEvi
27 sept 2020 - KG DordrechtWedstrijdklasWilfred HesslerJänta
27 sept 2020 - KG DordrechtHappy DogsAnita de deugdBella
27 sept 2020 - KG DordrechtHappy DogsJohn JekelUtah
11 okt 2020 - KG Oost Overijsel
Open Kampioenschap
Starters klasFrank Adelaar Mexx
11 okt 2020 - KG Oost Overijsel
Open Kampioenschap
Starters klasGeert Kenens Rumi
11 okt 2020 - KG Oost Overijsel
Open Kampioenschap
WedstrijdklasAnita de deugdEvi
11 okt 2020 - KG Oost Overijsel
Open Kampioenschap
WedstrijdklasWilfred HesslerJänta
11 okt 2020 - KG Oost Overijsel
Open Kampioenschap
Happy DogsAnita de deugdBella
11 okt 2020 - KG Oost Overijsel
Open Kampioenschap
Happy DogsJohn JekelUtah